Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celoroční projekty

Příspěvky

Bezpečná škola 2019/2020

2. 9. 2019

Celoroční školní projekt je zaměřen na bezpečnost žáků. V projektových dnech se budeme zaměřovat na dopravní výchovu, zdravovědu, chování v nebezpečných situacích, prevenci patologických jevů  a nebezpečí internetu.

 

Neučíme se pro školu, ale pro život

5. 9. 2018

ZŠ Svor se zapojila do projektu MAP Českolipsko a Novoborsko II.

Co je to MAP ? viz.celý příspěvek

 

Ovoce do škol

5. 2. 2013

Již několik let se ZŠ Svor účastní projektu dotovaného EU " Ovoce do škol".

Žáci dostávají pravidelně ovoce, zelenimu, ovocné či zeleninové nápoje ZDARMA!

 

Zelená škola

14. 12. 2011

Základní škola Svor se v prosinci 2011 zapojila do unikátního projektu,který poskytuje žákům (jejich rodičům) i zaměstnancům školy možnost zbavit se vysloužilých elektrospotřebičů prostřednictvím sběrného boxu. Zapojením do tohoto projektu jsme se snažili navázat na náš loňský celoroční projekt  "Významné dny pro přírodu". Získali jsme tím oprávnění používat logo "Zelená škola". (viz.celý příspěvek)     

Sběrný box je umístěn na chodbě školy. Lze do něj vhazovat drobná elektrozažízení (viz.celý příspěvek ) a baterie.

 

Knižní kluby-Albatros, Fragment

25. 10. 2011

 Díky nabídce  čtenářských klubů pro děti se pokoušíme u našich žáků vzbudit větší zájem o čtení.Pravidelně z každého katalogu si děti i škola kupují nové knihy.Také jsem začali při výuce využívat čtenářské deníky vydané  nakladatelstvím Fragment.

 

Schránka důvěry

25. 10. 2011

Celoročně se žáci naší školy mohou anonymně svěřovat do schránky důvěry.Rádi bychom se touto cestou dozvěděli o problémech,které děti trápí a pokusili se najít jejich řešení.

 

Školní mléko

25. 10. 2011

Díky evropským dotacím  mají děti neochucené mléko pravidelně zdarma.Touto cestou  se snažíme obohacovat jídelníček našich žáků.